США готові надати Україні більше зброї – Волкер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціальний представник Держдепу анонсував продовження допомоги для ЗСУ.

Україна може отримати більше зброї від США. Про це заявив спецпредставник американського Держдепу Курт Волкер у Києві, повідомляє Укрінформ.

"Президент Обама забороняв надавати Україні летальну зброю, а тепер ми передаємо. Тепер ми готові покращувати оборонну спроможність України", - наголосив він.

Відео Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Волкер зазначив, що ситуація із забезпеченням української армії покращилася, однак досі існують потреби в окремих складових. "Ми можемо говорити про те, де є ці прогалини. Ми готові сісти і обговорити з Україною, які вона має потреби. Вони можуть певні речі купувати", - пояснив американець.

Він також додав, що партнерство двох країн матиме звичайний комерційний характер – Україна просто купуватиме потрібні їй речі. "Таким чином Україна буде посилювати свою оборонну можливість", - резюмував Волкер.

Фотогалерея Муженко прийняв Волкера і Йованович для розмови про АТО і співпрацю з США (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції