Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд подовжив арешт затриманого у Росії Сущенка

Суд був закритим.

Адвокат затриманого у Москві власного кореспондента "Укрінформу" в Парижі Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що суд подовжив арешт його підзахисного.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Лефортовський суд подовжив арешт Роману Сущенку до 30 січня 2017 року", - повідомив він.

Фейгін заявив, що слідство клопотало про подовження арешту ще на два місяці - до 30 січня.

Нагадаємо, 3 жовтня, з'явилася інформація про арешт Романа Сущенка Лефортовським судом на 2 місяці.  Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави". Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство, проводять розслідування. Романа Сущенка в СІЗО "Лефортове" виявили члени Громадської спостережної комісії (ГНК) Москви. 47-річний журналіст перебував у камері карантинного відділення.

Журналіст розповів членам ГНК, що на нього чинився психологічний тиск, а слідчий не дозволив подзвонити дружині й повідомити про арешт. ФСБ надала йому державного адвоката. Колишній адвокат звільненої з російського полону нардепа Надії Савченко Марк Фейгін вирішив допомогти Сущенку й стати його захисником.

Раніше вже повідомлялося, що журналіста Романа Сущенка можуть обміняти на затриманого нещодавно в Рівному агента головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації.

Відео Марк Фейгін закликав Францію терміново втрутитися в справу журналіста Сущенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції