Суд відмовив екс-генпрокурору Шокіну у поновленні на посаді

Відповідну інформацію озвучив Луценко.

Суд відмовив екс-очільнику ГПУ Віктору Шокіну у поновленні на посаді генерального прокурора.

Про це повідомив чинний генпрокурор Юрій Луценко під час виступу у Раді.

"До речі хочу принагідно вас повідомити, що сьогодні вища судова установа відмовила в знятті Луценка і відновленні на посаді Шокіна", - сказав він.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України відмовив у розгляді позову Віктора Шокіна про поновлення його на посаді генерального прокурора України. Також на засіданні суду адвокат екс-генерального прокурора Владислав Максимов розповів, чому той вирішив подати позов до Вищого адміністративного суду. Так, за словами адвоката, народний депутат Олександр Онищенко розповів Шокіну нібито про підкуп депутатів під час ухвалення постанови парламенту про дозвіл на звільнення Шокіна. 

Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін просив Вищий адміністративний суд визнати незаконними указ президента про його звільнення і відповідну постанову Верховної Ради. Бо нині каже, що ухвалював рішення звільнитися під тиском Адміністрації президента, а заяву, мовляв, не писав особисто.

Нагадаємо, нинішній генпрокурор Юрій Луценко, почувши про наміри Шокіна, заявив, що не буде триматись за посаду, але й покидати її нині не збирається, бо має багато незавершених справ.

Зазначимо, що про намір поновитись на посаді заявив ще один колишній генпрокурор - Олег Махніцький. 

ВідеоСуд відмовив у розгляді позову Шокіна про поновлення його на посаді

Залиште свій коментар