Тимошенко лікуватимуть в лікарні "Укрзалізниці" у Харкові

Дата публікації
Перегляди
1480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко лікуватимуть в лікарні "Укрзалізниці" у Харкові

Тимошенко лікуватимуть у Харкові / Фото: УНІАН

Екс-прем'єрку лікуватимуть у відділенні патології хребта та переферійної нервової системи.

Лікування Юлії Тимошенко планується організувати в умовах спеціалізованого стаціонару  у Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" у відділенні патології хребта та переферійної нервової системи.

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі Мінздоров'я України.

"Матеріально-технічна база лікарні повністю відповідає всім вимогам, висловленим спеціалістами із Німеччини та узгодженим усіма спеціалістами медичної комісії МОЗ. Заклад спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з аналогічною патологією багато років. Має потужний кадровий потенціал та напрацьовані методики. В лікарні є можливість повністю виконати рекомендації відносно медикаментозного лікування, у тому числі за необхідності селективного введення лікарських засобів безпосередньо до ділянки патологічного процесу", - ідеться в повідомленні прес-служби.

Фахівці установи та заклад в цілому визнаний міжнародною спільнотою як високоспеціалізований центр з реабілітації та відновлювального лікування серед пацієнтів із такими захворюваннями, заявили в прес-службі.

Раніше прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила, що генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівської колонії, де вона утримується.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація