Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні призначили двох заступників міністра оборони

Главу відомства було обрано під час першого засідання ВР нового скликання 29 серпня.

У середу, 2 жовтня, Кабінет міністрів під час засідання схвалив низку кадрових призначень. Зокрема, нардепи призначили міністру оборони України Андрію Загороднюку двох заступників.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Зокрема, уряд призначив заступником Міністра оборони Фролову Аліну Євгенівну та Марценюка Олексія Еразмовича", - йдеться в повідомленні.

Про Аліну Фролову відомо, що від 2014 року вона обіймала посаду радника з питань міжнародної політики та стратегічних комунікацій: 2015-2016 рр - радник заступника міністра оборони України, 2016-2019 рр- радник міністра інформаційної політики, лідер імплементації Дорожньої карти Україна-НАТО з питань розбудови державних стратегічних комунікацій. Крім того, вона засновниця декількох комунікаційних агенцій, ініціаторка та організаторка проведення в Україні "Ігор Нескорених" (спортивні змагання для військових, які зазнали травм).

Щодо Олексія Марценюка, то він родом із Чернівців, утім останні п'ять років мешкає в Києві. Посадовець працював в одному з інвестиційних фондів Бельгії й у лондонських філіях інвестиційних банків ING та Morgan Stanley. Він також був керівником відділу корпоративного розвитку ЗАТ "Смарт-холдинг" та директором з інвестиційних проєктів ТОВ "ІстВан".

20 вересня парламентарі проголосували за призначення В'ячеслава Штучного на посаду керівника апарату ВР. Так, свої голоси "за" віддали 307 депутатів, "проти" – 7, утримались – 18.

Нагадаємо, 18 вересня Кабінет міністрів України на засіданні призначив низку заступників міністрів, а також звільнив голову Інституту нацпам’яті та першого заступника голови Держагентства з управління зоною відчуження. Із повним списком призначених посадовців можна ознайомитися за посиланням

Відео Парламент не підтримав відставку керівників Міноборони, МЗС та СБУ

Ці посадовці входять до президентської квоти і Зеленський вніс подання на їхню відставку. Представник президента в Раді назвав дії парламентарів - неконституційними. Депутати пояснюють: президент нікого не запропонував натомість, а залишати такі важливі відомства без керівництва не можна.  

Парламент не підтримав відставку керівників Міноборони, МЗС та СБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції