Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві суд продовжив домашній арешт екс-беркутівцям

Адвокат Рибін, який захищає усіх трьох екс-беркутівців, звинуватив прокурорів у вибірковості.

Печерський районний суд Києва продовжив колишньому працівнику харківського "Беркуту" Артему Войлокову запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту на два місяці.

Про це інформує Громадське.

Зокрема Войлокову заборонено виходити з 22-ї ночі до 7-ї ранку. При цьому суд скасував вимогу носити електронний браслет. Войлоков заявив, що не втече навіть без запобіжного заходу, бо винним себе не вважає.

Екс-беркутівцю Владиславу Мастезі також продовжили нічний домашній арешт на два місяці і скасовували електронний браслет.

Обвинувачуваному Андрію Хандрикіну розглянули продовження особистого зобов'язання. Захист направив клопотання дружини Хандрикіна про призначення йому нічного домашнього арешту.

Під час засідання адвокат Рибін, який захищає усіх трьох екс-беркутівців, звинуватив прокурорів у вибірковості. "Чому вони Войлокову і Мастезі просять домашній арешт, а Хандрикіну - особисте зобов'язання?", - заявив він.

Суд вирішив продовжити запобіжний захід Хандрикіну у вигляді особистого зобов'язання. Він має з'являтися на першу вимогу суду і не має права залишати Харківську область.

Нагадаємо, 30 листопада керівництво Нацполіції заявило, що усуне від служби бійців "Беркута", яких підозрюють у злочинах під час Революції гідності. Рішення стосується тих працівників спецпідрозділу "Беркут", які є фігурантами кримінальних проваджень щодо злочинів стосовно учасників протестів на Майдані у грудні 2013 - лютому 2014 років.

Відео Генералу-правоохоронцю, причетному до розгону Майдану, світить 10 років за ґратами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції