У НАТО виступили за надання летальної зброї Україні

Генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України.

Командувач Європейського командування Збройних сил в США генерал Філіп Брідлав вважає, що РФ продовжить бойові дії на Донбасі, щоб тримати Україну в напруженні.

Про це він заявив під час слухань у Комітеті Сенату США з питань Збройних Сил.

Брідлав підкреслив, що в Пентагоні уважно стежать за ситуацією на Донбасі.

Він також звернув увагу на необхідність надання американської допомоги для України, в тому числі летальної і нелетальної, а також проведення навчань для посилення її оборонних можливостей. Брідлав нагадав, що надав свої рекомендації з цього питання до адміністрації США. У той же час генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України. "Ми тільки завершили це відпрацювання, одну стадію (підготовку сил Нацгвардії - ред), і тепер приступили до навчань Збройних сил Міноборони в Яворі, і це неймовірно успішна програма", - сказав Брідлав.

Нагадаємо, що головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Філіп Брідлав заявив, що Росія допомагає президенту Сирії Башару Асаду перетворити кризу біженців на "зброю" проти Заходу.

Брідлав зауважив, що масовий приплив мігрантів зі зруйнованої війною Сирії справляє дестабілізуючий вплив на європейські країни, а це на руку Москві.

Генерал також звинуватив Росію в тому, що вона створює зростаючу загрозу для самих Сполучених Штатів. Він додав, що Росія прагне впливати на сусідні держави і використовувати збройну силу для порушення сувернітету України, Грузії та Молдови.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: