Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У суді над Януковичем переглянули інтерв’ю з Путіним

Феміда почала розглядати справу українського політика по суті.

Сюжети російських пропагандистських каналів та інтерв’ю Путіна дивилися в суді, що розглядає справу про державну зраду втікача Віктора Януковича. Це було перше засідання по суті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Захищає Януковича новий, уже третій державний захисник, оскільки перших двох прибрали через начебто неналежне виконання ними обов’язків. Але і теперішній не має прямої комунікації зі своїм підзахисним, а спілкувався лише із приватними адвокатами, які працюють на Януковича в Україні. Тож, чи буде свідчити у суді сам Янукович, наразі не знає навіть його захисник.

ВідеоУ столичному суді розпочали розгляд по суті справи про державну зраду Януковича

Сторона обвинувачення пропонує екс-президенту виступити по скайп-зв’язку під час засідання. Загалом прокурори планують допитати 130 свідків, серед яких є чинні українські високопосадовці, а також громадяни Росії. Наразі обмежилися переглядом відеоінтерв’ю, в яких президент РФ Володимир Путін розповідає, як до нього звертався по допомогу Янукович і як після цього було захоплено Крим. 

Як уже повідомлялося, адвокат позбавленого звання президента України Віктора Януковича – Віталій Сердюк – приніс на засідання Печерського районного суду у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого (про перешкоджання мирним зібранням, організацію замахів на вбивства та вбивств) бруківку та коктейлі Молотова. Суд зупинили та викликали поліцію. Однак це може зійти юристові з рук, якщо суд долучить ці предмети до справи в якості речових доказів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції