У ЄС впевнені, що подовжать економічні санкції проти РФ у грудні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Секторальні санкції мають бути подовжені ще на півроку.

Президент Європейської Ради Дональд Туск виразив впевненість, що у грудні санкції проти Росії будуть подовжені Євросоюзом ще на шість місяців.

Про це він написав у своєму Twitter у п'ятницю, 30 листопада.

"Європа єдина у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Ось чому я впевнений, що в грудні ЄС подовжить санкції проти Росії", - зазначив Туск.

Нагадаємо, 31 липня 2014 року ЄС ухвалив рішення про введення третього рівня санкцій проти Російської Федерації, які стосуються енергетичного та фінансового секторів, продукції військового та подвійного призначення. Це були так звані економічні або секторальні санкції. Їхня дія подовжується Євросоюзом кожні півроку. Нині їхній термін дії спливає 31 січня 2019 року. 

ВідеоЄвросоюз засуджує російську агресію, але санкції поки не вводить

Євросоюз оприлюднив заяву про агресію у Керченській протоці, яку готував три дні. У ній Росію закликають забезпечити вільний прохід через Керченську протоку. Та наголошують - вона має негайно звільнити українських моряків та захоплені судна. Утім, про санкції, запровадження яких гаряче підтримали країни Балтії та Польща, поки не йдеться. 

Євросоюз засуджує російську агресію, але санкції поки не вводить

Залиште свій коментар

Вибір редакції