Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна швидко просувається в переговорах із МВФ – Маркарова

За словами міністерки, проблемних питань удосталь, але темпи їх вирішення обнадіюють.

Переговори з Міжнародним валютним фондом у Сполучених Штатах Америки відбуваються динамічно. Про це повідомила міністрка фінансів Оксана Маркарова.

"Ми рухаємося швидше, ніж в попередні роки", - наголосила вона. Зі слів представниці уряду, цього сприяють уже схвалені Верховною Радою закони, на котрих раніше наполягали у фонді. Наразі ж темою для учасників дискусії є стабільність і нормальна робота банківського сектору.

Особливо непростим є питання "ПриватБанку", визнала Маркарова. "ПриватБанк – дуже складне питання. Нічого не змінилося: є юридична стратегія, якої ми дотримуємося, є 155 млрд грн, які держава інвестувала в цей банк, тому питання банківської системи залишаються без змін. І питання отримання коштів назад, не тільки ПриватБанку (звичайно, він найбільший ), а й інших банків, і проблемних кредитів, в тому числі державних банків", - пояснила вона.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Нагадаємо, у травні Кабмін спрогнозував, що 2020 року курс долара становитиме 28,2 грн. Такий показник заклали і в проєкті держбюджету на наступний рік. Проте новий уряд пообіцяв найближчим часом переглянути прогнози й внести зміни до проєкту.

Топ-менеджери українських компаній, щоквартальне опитування яких традиційно провів Нацбанк, прогнозують, що протягом найближчих 12 місяців долар в Україні коштуватиме 27-28 гривень.

Прогнози Міжнародного валютного фонду щодо курсу долара в Україні такі: 2019 рік - 26,75 грн, 2020 рік - 27,72 грн, 2021 рік - 28,70 грн, 2022 рік - 29,67 грн, 2023 рік - 30,64 грн, 2024 рік - 31,61 грн.

Історичні антирекорди гривні стосовно іноземних валют в офіційних курсах НБУ: долар США 26 лютого 2015-го сягнув найвищого показника в 30,01 грн, євро встановив свій рекорд 26 січня 2018 року - 35,66 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції