Вакарчук про президентські амбіції: До політики я готовий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер гурту "О.Е." поки не збирається розкривати всі карти, але сказав, що політика його не лякає.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук попросив трішки зачекати та пообіцяв дати відповідь чи балотуватиметься він в президенти, пізніше. Проте заявив, що хоче змінювати країну на краще.

Про це він заявив на конференції YES у Києві.

Святослав Вакарчук відмовився відповідати на пряме запитання, чи чекати його в політиці, але пообіцяв розкрити всі карти згодом.

"Якщо ви хочете почути щось конкретне - трошки потерпіть", - сказав лідер гурту "О.Е.".

Крім того, співак не заперечив, що не боїться того, що в разі походу в політику все його минуле стане предметом публічного розгляду.

"Це найлегша частина із того, що тобі треба зробити, якщо ти хочеш бути політиком, хоч мені це слово не подобається. Якщо ти не готовий до цього, то не варто навіть приходити і сідати в це крісло. До цього я готовий", - додав Вакарчук.

Нагадаємо, що днем раніше на Ялтинському форумі президент України Петро Порошенко розповів, чи йтиме на другий президентський термін.

 

ВідеоПорошенко розповів, чи йтиме на другий президентський термін

"Мемуари писати збираюся ще не скоро". Президент Петро Порошенко відкрив у Києві форум Ялтинської європейської стратегії - англійською скорочено - YES. І, схоже, вперше публічно сказав "ТАК" - він ітиме на другий президентський термін. 

Порошенко розповів, чи йтиме на другий президентський термін

Залиште свій коментар

Вибір редакції