Військового аташе США викликали "на килим" у Міноборони РФ

Міноборони РФ Пентагон офіційно повідомило про припинення роботи каналів гарячої лінії зв'язку щодо запобігання авіаінцидентів в Сирії.

Міноборони РФ викликало військового аташе при посольстві США в Москві після атаки Америки в Сирії.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"В російське військове відомство був викликаний військовий аташе при посольстві США в Москві, якому було офіційно вручено ноту про припинення російською стороною 8 квітня виконання своїх зобов'язань за меморандумом про взаєморозуміння", - сказав офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков.

Нагадаємо, що раніше російське Міністерство оборони заявило, що призупиняє роботу "гарячої лінії зв'язку" з Пентагоном після того, як американські есмінці обстріляли авіабазу урядових військ Сирії.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на офіційного представника російського військового відомства Ігоря Конашенкова.

Нагадаємо, американські есмінці USS Porter і USS Ross вночі 7 квітня випустили 59 ракет по аеродрому сирійських урядових сил Шайрат. В результаті загинуло шість осіб, повідомили в Міноборони Сирії. Операція проводилася у відповідь на хімічну атаку уряду Сирії 4 квітня у містечку Хан-Шейхун, в результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти.

Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп закликав "всі цивілізовані держави" приєднатися до США, щоб покласти край конфлікту в Сирії. Він заявив, що Вашингтон зобов'язаний "стримувати і запобігати поширенню і використанню смертоносного хімічної зброї", яку, за його словами, безсумнівно використовувала сирійська влада.

У свою чергу, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Росія виявилася неспроможною виконати свої зобов'язання 2013 року для захисту Сирії від хімічної зброї. За його словами, РФ є співучасником, або просто некомпетентною", оскільки не дотримується угоди з утилізації хімічної зброї в країні.

Глава РФ Володимир Путін заявив, що ця атака порушує міжнародне право.

Залиште свій коментар