Влада створила проблему безвізу з ЄС, щоб відвернути увагу українців - Яременко

Дипломат ввадає, що люди виходили на Майдан не через ідею безвізу.

Голова правління фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко заявив, що люди на Євромайдан виходили не за безвізовий режим з ЄС.

"Давайте зіззнаємось чесно: виходили ми на Майдан і не було у нас ніякої ідеї безвізу. Так, була ідея європейської інтеграції, яку ми, українці, сприймаємо не як якісь критерії і стандарти, а "(Хочемо) жити краще". І коли люди вважають, що ми бідніємо, це значить, що ми рухаємося у протилежному від інтеграції напрямку", - сказав він в ефірі ток-шоу "Право на владу".

На думку Яременка, безвізовий режим став важливий, коли влада вирішила, що це єдине, що вона може подарувати для громадян України, щоб показати, що вона діє.

"Влада створила проблему, якої немає, завищила очікування і зробила це абсолютно маніпулятивно, щоб відвернути увагу від того, що не може забезпечити кращі умови життя", - вважає він.

Нагадаємо, 21-24 листопада у Брюсселі відбувся саміт Україна-Євросоюз, на який українські політики покладали великі надії у питанні отримання конкретної дати рішення щодо безвізового режиму для українців. Україна наразі виконала усі вимоги Плану дій щодо лібералізації візового режиму - принаймні це засвідчили Єврокомісія та посли ЄС. Проте процедура почала пробуксовувати перед двома останніми інстанціями, які мають погодити рішення. Це Європарламент та Рада ЄС. 

ВідеоНа Євромайдані в активістів не було ніякої ідеї безвізу – Яременко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: