Зеленський натякнув на можливі кадрові зміни у Кабміні

Дата публікації
Перегляди
7279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський натякнув на можливі кадрові зміни у Кабміні

Фото: Associated Press

Президент ухилився від прямої відповіді на запитання щодо можливої відставки голови МОЗ.

Кадрових рішень щодо членів Кабінету міністрів слід очікувати у найближчі дні.

Про це увечері п'ятниці, 27 березня, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Кадрові рішення - ви отримаєте інформацію завтра чи післязавтра", - сказав він у відповідь на запитання щодо чуток про можливу відставку міністра охорони здоров’я Іллі Ємця.

Нагадаємо, наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради України на 16:00 4 березня 2020 року. Він закликав Раду ухвалити кілька законів та ратифікаційних документів, заслухати звіт керівників силових структур, а також здійснити кадрові перестановки в уряді.

Під час засідання фракції "Слуга народу" ввечері 3 березня президент Зеленський озвучив список міністрів на звільнення та кандидатів на їхню посаду. Очікувалося, що окрім прем’єр-міністра Олексія Гончарука, будуть також змінені понад 10 міністрів, а декілька міністерств планується розділити.

Увечері 4 березня Рада проголосувала за відставку Гончарука та його уряду, призначення новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля, а також затвердила новий склад Кабінету міністрів, у якому залишились лише 6 колишніх міністрів. Детальніше про новий склад уряду читайте за посиланням

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
7279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація