Зеленський погодився на дебати з Порошенком

Зеленський погодився на дебати з Порошенком

Фото: УНІАН

Для кандидата байдуже, з ким дискутувати у другому турі.

Володимир Зеленський під час брифінгу у своєму передвиборному штабі заявив, що готовий дебатувати з Петром Порошенком, який, за даними екзит-полів, проходить до другого туру виборів президента.

"Та я готовий. Я готовий. Порошенко, не Порошенко. Яка мені різниця?" - відповів він на питання журналістки.

При цьому Зеленський відповів на репліку чинного президента про те, що шоумен - це маріонетка бізнесмена Ігоря Коломойського: "Так Ви маріонетка Свинарчука? Чи Свинарчук - Ваша маріонетка?".

Як повідомлялося раніше, в Україні завершилося голосування на першому турі виборів президента України. За даними "Національного екзит-полу 2019" станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%Юлія Тимошенко стала третьою - 14,2%.

В результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці -  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко - 14%. 

Згідно із даними екзит-полу центру SOCIS, співзасновником якого є головний ідеолог БПП Ігор Гринів, на замовлення телеканалу "Прямий", різниця між Зеленським (29,25%) та Порошенком (19,19%) трохи менша, однак вони вдвох також проходять у другий тур.

На третьому місці опинилися Юлія Тимошенко (13,75%), на четвертому – Юрій Бойко (9,24%), а замкнув першу п’ятірку Анатолій Гриценко (7,91%). 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація