Зеленський про конфлікти у команді: "100% когось будемо втрачати"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський про конфлікти у команді: "100% когось будемо втрачати"

Володимир Зеленський / Associated Press

Гарант наголошує, що це заважає роботі.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заявив про те, що в його команді виникають конфліктні ситуації.

Український лідер наголосив, що не схвалює протистояння всередині команди, бо у таких ситуаціях "немає переможців, і не буває нічиїх".

"Тому ми втрачаємо або час, або втрачаємо людей. А всі, хто працюють в Офісі, вони всі професійні люди. Тобто ми 100% когось будемо втрачати. Тому що ти не можеш жити в постійному конфлікті. От і все", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

 

 

Наступна публікація