Зеленський про конфлікти у команді: "100% когось будемо втрачати"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант наголошує, що це заважає роботі.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заявив про те, що в його команді виникають конфліктні ситуації.

Український лідер наголосив, що не схвалює протистояння всередині команди, бо у таких ситуаціях "немає переможців, і не буває нічиїх".

"Тому ми втрачаємо або час, або втрачаємо людей. А всі, хто працюють в Офісі, вони всі професійні люди. Тобто ми 100% когось будемо втрачати. Тому що ти не можеш жити в постійному конфлікті. От і все", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Відео Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав у відставку. Указ підписав президент України Володимир Зеленський. Чутки про його відставку почали ширитися кілька днів тому. Про це повідомляли різні джерела на Банковій, але сприймалися вони із застереженням, адже колишній очільник ОП на своїй посаді встиг відзначитися фейковою відставкою.    

Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції