Зеленський замінив Богдана у складі РНБО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент увів до складу Раднацбезу Єрмака.

Президент України Володимир Зеленський змінив склад Ради національної безпеки і оборони.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

"Постановляю увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Єрмака Андрія Борисовича - Керівника Офісу Президента України; вивести зі складу Ради національної безпеки і оборони України Андрія Богдана", - йдеться у документі.

Як зазначається, указ набирає чинності від дня його опублікування.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Відео Новий очільник офісу Зеленського: хто такий Андрій Єрмак і у яких скандалах відзначився

Андрій Єрмак, який замінив Андрія Богдана, знає тоді ще актора і керівника "Кварталу-95" з початку 2000-х років. Він долучився до команди вже президента Зеленського з перших днів, але довго перебував у тіні, допоки не засвітився у двох важливих міжнародних справах. Більше - у сюжеті.

Новий очільник офісу Зеленського: хто такий Андрій Єрмак і у яких скандалах відзначився

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції