Зеленський замінив голову Сумської ОДА

Дата публікації
Перегляди
987
Зеленський замінив голову Сумської ОДА

Сайт президента України

Новий очільник ОДА раніше працював військовим прокурором.

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка.

Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

"Призначити Грищенка Романа Сергійовича головою Сумської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі.

Також Зеленський увільнив Ірину Купрейчик від тимчасового виконання обов’язків голови Сумської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, Грищенко від 2017 року працював військовим прокурором Харківського гарнізону. До цього призначення був військовим прокурором Київського гарнізону. В органах військової прокуратури працює понад 13 років.

Нагадаємо, наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради України на 16:00 4 березня 2020 року. Він закликав Раду ухвалити кілька законів та ратифікаційних документів, заслухати звіт керівників силових структур, а також здійснити кадрові перестановки в уряді.

Під час засідання фракції "Слуга народу" ввечері 3 березня президент Зеленський озвучив список міністрів на звільнення та кандидатів на їхню посаду. Очікувалося, що окрім прем’єр-міністра Олексія Гончарука, будуть також змінені понад 10 міністрів, а декілька міністерств планується розділити.

Увечері 4 березня Рада проголосувала за відставку Гончарука та його уряду, призначення новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля, а також затвердила новий склад Кабінету міністрів, у якому залишились лише 6 колишніх міністрів. Детальніше про новий склад уряду читайте за посиланням