Жодних сумнівів. США нагадали Кремлю про свою непохитну підтримку України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керрі наголосив, що країни НАТО та ЄС залишаються непохитними у своїй підтримці стабільної, єдиної і демократичної України.

Державний секретар США Джон Керрі заявив, що у Москви не повинно бути сумнівів в американській підтримці України. Про це він сказав під час виступаючи на конференції German Marshall Fund.

Джон Керрі наголосив, що США й надалі підтримуватимуть Україну і наполягають на дипломатичному вирішенні конфлікту на Донбасі і ситуації з анексією Криму. Він також запевнив, що країни НАТО та Європейського Союзу залишаються непохитними у своїй підтримці стабільної, єдиної і демократичної України, передає УНІАН.

"Бажання НАТО і країн ЄС шукати спільне підґрунтя з Росією не звільняє нас від зобов'язання стояти на наших засадах свобод та міжнародного права. Тому ми залишаємося непохитними у нашій підтримці стабільної, єдиної та демократичної України. І Москва не повинна мати жодних сумнівів - ми будемо на цьому стояти", - йдеться у заяві Керрі.Керрі також підкреслив, що "явна агресія" з боку Росії - "це не те, що будь-хто з нас готовий прийняти". "І немає іншого місця у світі, де це зрозуміють краще, ніж у Європі. Ми застосували санкції і ми наполягаємо на дипломатичному вирішенні конфлікту на Донбасі та анексії Криму, навіть якщо ми і заохочуємо уряд України… пришвидшити проведення реформ", - наголосив він.

Держсекретар нагадав, що проти РФ були застосовані санкції, чим вона "обурюється". При цьому він вказав, що санкції "розроблені для того, щоб заохочувати повернути мир, стабільність та визнання суверенітету".

Джон Керрі також додав, що Вашингтон хоче працювати з РФ для вирішення спільних викликів. "Особисто я проводжу більше часу з главою МЗС РФ, ніж з будь-яким іншим іноземним дипломатом. Але пошук діалогу з РФ не знімає з нас відповідальності залишатися відданими принципам свободи і міжнародного законодавства".

Нагадаємо, 3 жовтня президент РФ Володимир Путін зажадав від США зняти всі санкції і компенсувати заподіяну шкоду Росії. Він підписав федеральний закон, згідно з яким поновить дію угоди зі США про утилізацію плутонію, якщо Вашингтон скасує закон Сергія Магнітського, скасує "спрямовані проти Росії положення закону США 2014 року про підтримку свободи України", а також скасує всі санкції стосовно Росії.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом Україна може отримати ще один, уже четвертий за останній час, мільярд доларів під кредитні гарантії уряду США. Нині тривають переговори сторін.

Останнє запозичення 1 млрд доларів під кредитні гарантії уряду США відбулося 29 вересня – кошти залучили за найбільш вигідною в історії України процентною ставкою за євробондами в 1,471%.

Відео Помічник Держсекретаря США вирушить до Росії, аби обговорити ситуацію на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції