"Баварія" здолала "Челсі" в Міжнародному кубку чемпіонів

Команди забили 5 м'ячів.

Матч Міжнародного кубка чемпіонів між "Челсі" та "Баварією", який відбувався у Сінгапурі, завершився перемогою німецької команди – 3:2.

Рахунок на 6-й хвилині відкрив захисник мюнхенців Рафінья. На 12-й хвилині німецький півзахисник Томас Мюллер подвоїв перевагу своєї команди, а ще через 13 хвилин забив другий гол, оформивши дубль.

"Челсі" зумів відігратися в компенсований час першого тайму: на третій доданій хвилині відзначився захисник Маркос Алонсо.

І лише у другому таймі за чотири хвилини до кінця гри лондонці скоротили відставання до мінімуму - гол в активі Міши Батшуайі, однак зрівняти рахунок вони вже не змогли.

баварія - челсі
Reuters

Нагадаємо, до цього "Баварія" поступилася "Арсеналу" і "Мілану" в попередніх матчах Міжнародного кубку чемпіонів.