"Челсі" та "Манчестер Юнайтед" синхронно знищили суперників в АПЛ

Гранди здобули впевнені три очки.

Лондонський "Челсі" в рамках 22-го туру Чемпіонату Англії розгромив у рідних стінах "Бернлі" з рахунком 3:0.

Команда Френка Лемпарда вийшла вперед на 27 хвилині зустрічі, коли півзахисник Жоржіньо реалізував пенальті. Зазначимо, що вирок "з позначки" для своєї команди заробив Вілліан.

За 11 хвилин господарі подвоїли перевагу - Теммі Абрахам головою замкнув навіс з правого флангу від Ріса Джеймса.

На самому початку другої половини протистояння лондонці довели справу до непристойного - Каллум Хадсон-Одої розстріляв воротаря після скидки Сезара Аспілікуети. Зазначимо, що для 19-річного вінгера "синіх" цей гол став дебютним у рамках АПЛ.

Отже, розібравшись з "Бернлі", команда Лемпарда набрала 39 очок та залишилася на четвертій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "Бернлі", то вони залишилися з 24 балами на 15 місці.

Що стосується "червоних дияволів", то вони перемогли вдома "Норвіч Сіті" (4:0).

У складі команди Оле-Гуннара Сульшера дублем вистрілив Маркус Рашфорд. Його голи були забиті на 27 та 52 хвилинах (з пенальті).

Манчестер Юнайтед - Норвіч Сіті

Продовжив побиття суперника Антоні Мартіаль. Французький нападник на 54 хвилині без проблем замкнув головою подачу від Хуана Мати.

Поставив крапку Мейсон Грінвуд. 18-річний нападник поклав ігрове знаряддя точно в кут з-за меж штрафного.

• Після цього результату манчестерський колектив набрав 34 очки та піднявся на п'яту сходинку. "Норвіч Сіті", тим часом, залишився з 14 пунктами на 20 місці. "Канарки" не знають смаку перемог у внутрішній першості вже протягом дев'яти поєдинків.