Дива не сталося: "Манчестер Юнайтед" програв "Ромі", але вийшов до фіналу Ліги Європи (відео)

Команда Уле-Гуннара Сульшера 26 травня позмагається за трофей у головному поєдинку турніру.

Англійський "Манчестер Юнайтед" на виїзді поступився італійській "Ромі" (2:3) в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи. Це не завадило "манкуніанцям" перемогти за сумою двох поєдинків (8:5) і вибороти путівку до фіналу турніру.

• В першій зустрічі, яка відбулася 29 квітня на "Олд Траффорд", англійський клуб розгромив римлян з рахунком 6:2.

Підопічні Уле-Гуннара Сульшера зуміли повести в рахунку на "Стадіо Олімпіко" в Римі наприкінці першого тайму. На 39-й хвилині голом відзначився уругвайський бомбардир Едінсон Кавані.

Команда Паулу Фонсеки не кинула битися за престиж і на 57-й хвилині відігралася зусиллями Едіна Джеко.

А вже через три хвилини Бріан Крістанте вивів римлян вперед.

На 68-й хвилині "червоні дияволи" зробили рахунок рівним - дубль оформив Кавані.

На 83-й хвилині римляни знову повели в рахунку - відзначився Нікола Залевський.

• У фіналі Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" зіграє з іспанським "Вільярреалом", який в іншому півфіналі здолав лондонський "Арсенал" (2:1 за сумою двох матчів).
  • Вирішальний матч турніру відбудеться 26 травня на стадіоні "Енергія-Гданськ" (Польща). Арену дозволили заповнити глядачами на 25% від її загальної місткості, квитки вже надійшли в продаж