Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допінговий скандал. У Росії забрали ще п'ять медалей Олімпійських Ігор-2014 у Сочі

17 країн вимагають відсторонити Росію від Олімпіади-2018.

Через застосування допінгу під час зимових Олімпійських Ігор 2014 року в Сочі Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував ще п’ятьох російських спортсменів та анулював їхні результати. Серед них - скелетоніст Сергій Чудінов, бобслеїсти Олексій Негодайло та Дмитро Труненков, біатлоністки Яна Романова й Ольга Вілухіна.

Відповідно Росія втратила ще дві золоті та три срібні медалі на Іграх-2014. Про це передає "Радіо Свобода".

Раніше російська збірна вже втратила перше місце в неофіційному заліку Ігор у Сочі. Це сталося після того, як у листопаді за порушення антидопінгових правил були довічно дискваліфіковані більше десятка російських спортсменів. Усього, згідно з результатами опублікованого два роки тому розслідування незалежної комісії Річарда Макларена, допінг у Росії застосовували понад тисяча спортсменів. Система вживання заборонених препаратів підтримувалася державою, заявляли автори розслідування.

Колишній міністр спорту, віце-прем’єр Росії Віталій Мутко заявив 12 вересня, що Москва ніколи не визнавала і не визнає існування державної програми підтримки допінгу. У відповідь Всесвітнє антидопінгове агентство зазначило, що російська влада має припинити "перекладати провину на інших" і визнати обман.

Водночас прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія планує захищати дискваліфікованих через допінг російських спортсменів.

Національні антидопінгові агентства 17 країн вимагають відсторонити Росію від Олімпіади-2018. Остаточне рішення з цього питання, як очікується, ухвалять на початку грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції