"Манчестер Сіті" у напруженому матчі здолав "Вест Бромвіч"

Команда Хосепа Гвардіоли продовжує впевнено рухатися у турнірній таблиці.

"Манчестер Сіті" у рамках 10-го туру чемпіонату Англії переграв на виїзді "Вест Бромвіч" із рахунком 3:2.

Першими відкрили рахунок гості - автором дебютного голу у цьому матчі став німець Лерой Сане. Проте, вже через три 3 хвилини "дрозди" зуміли гідно відповісти - Джей Родрігес зробив рахунок 1:1 вже на 13-й хвилині зустрічі.

Не встигли господарі зрадіти, як "городяни" знову вже були попереду - Фернандіньо завдяки красивому пострілу з-за меж штрафної вивів свою команду вперед. Вже у другому таймі Рахім Стерлінг відправив 3 м'яч у сітку воріт опонента - півзахисник вдало замкнув пас у виконанні Кайла Вокера.

Тим не менш, останнє слово у цій грі було за "Вест Бромвічем" - Метт Філіпс поставив остаточну крапку у зустрічі, скориставшись помилкою у діях оборони гостей.

Після цієї перемоги в активі "Манчестер Сіті" тепер 28 балів та впевнене 1 місце. "Вест Бромвіч" посідає 13 позицію, маючи 10 пунктів. Нагадаємо, що команда Хосепа Гвардіоли є суперником донецького "Шахтаря" на груповій стадії Ліги чемпіонів.