"Олімпік" взяв реванш у "Карпат" та увірвався до топ-6 УПЛ

Обидві команди продовжили свої серії.

Донецький "Олімпік" у рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги мінімально здолав на виїзді львівські "Карпати" з рахунком 2:1.

Як не дивно, але першими відкрили рахунок у цій зустрічі господарі.

Єгор Назарина на дев'ятій хвилині наважився на дальній постріл з-за меж штрафного та м'яч летів точно по центру. Здавалося б, голкіпер "Олімпіка" має без проблем впоратися з цим ударом, але ігрове знаряддя зрадницьки проскочило йому поміж ніг та залетіло у ворота. Дуже курйозний гол забили "Карпати".

Відео Карпати - Олімпік - 1:0. Відео голу Назарини

Чемпіонат України 2019/2020. 15 тур. Карпати - Олімпік - 1:0. Відео голу Назарини на 9 хвилині матчу.

Карпати - Олімпік - 1:0. Відео голу Назарини

Відновити паритет у грі "Олімпіку" вдалося на 26 хвилині, коли Євген Цимбалюк головою замкнув подачу зі штрафного від Віталія Балашова.

Відео Карпати - Олімпік - 1:1. Відео голу Цимбалюка

Чемпіонат України 2019/2020. 15 тур. Карпати - Олімпік - 1:1. Відео голу Цимбалюка на 26 хвилині матчу.

Карпати - Олімпік - 1:1. Відео голу Цимбалюка

Переможний м'яч підопічні Вісенте Гомеса забили на другій компенсованій до першого тайму хвилині - Шахаб Зейхеді з розвороту пробив під поперечину та приніс, таким чином, своїй команді важливі три очки. Зазначимо, що під час удару голкіпер "Карпат" трохи втратив ворота, що й призвело до пропущеного голу.

Відео Карпати - Олімпік - 1:2. Відео голу Шахаба

Чемпіонат України 2019/2020. 15 тур. Карпати - Олімпік - 1:2. Відео голу Шахаба на 45+2 хвилині матчу.

Карпати - Олімпік - 1:2. Відео голу Шахаба

Як наслідок, цей результат дозволив "Олімпіку" набрати 18 очок та піднятися до топ-6. Що стосується "Карпат", то вони залишилися з 11 балами на десятому місці.

• У поєдинку першого кола між цими колективами сильнішими були "зелено-білі" (3:1).
  • Донеччани не програють у внутрішній першості вже протягом п'яти ігор - чотири перемоги та одна нічия. "Карпати", своєю чергою, не знають смаку перемог в УПЛ вісім матчів поспіль.