"Шахтар" перед Лігою чемпіонів познущався з "Колоса"

Донецький клуб відвантажив шість м'ячів у сітку новачка УПЛ.

"Шахтар" у Харкові відкрив 11-й тур української Прем’єр-ліги розгромною перемогою над "Колосом" - 6:0.

Підопічні Луїша Каштру вдало розпочали поєдинок, відкривши рахунок вже на 5-й хвилині. Денис Костишин помилився під час виходу з оборони і м’яч після відскоку від ноги Тайсона опинився в Жуніора Мораєса - форвард вколотив під поперечину десятий гол у нинішньому сезоні УПЛ та зміцнив лідерство у гонці бомбардирів.

Шахтар - Колос
shakhtar.com/ua/

На 26-й хвилині "гірники" подвоїли перевагу - Коноплянка обігрався за Тайсоном та за красивою дугою відправив м’яч у дальній кут воріт гостей.

Рахунок став розгромним через шість хвилин. Бразилець Додо виконав прекрасний сольний прохід і проштовхнув м’яч повз голкіпера, відзначившись дебютним голом за "Шахтар".

На цьому донецький клуб не зупинився і до перерви ще двічі засмутив воротаря команди з Ковалівки Антона Яшкова. Дубль оформив Тайсон - капітан господарів без проблем реалізував два виходи сам-на-сам з голкіпером під кінець першого тайму.

У другій половині зустрічі погром продовжився і "гірники" ушосте забили у ворота суперника. Другий гол до свого активу записав Мораєс, пробивши в дальній кут після передачі від Тайсона.

Таким чином, "Шахтар" здобув легку перемогу та продовжив йти без очкових втрат на вершині турнірної таблиці УПЛ. "Колос" з 14 балами залишився на шостій сходинці.

• У наступному турі чемпіонату України "гірники" 27 жовтня приймуть "Олександрію", а клуб з Ковалівки днем раніше зіграє в гостях з "Маріуполем".

Нагадаємо, перед зустріччю з олександрійцями донецький клуб у вівторок, 22 жовтня, проведе важливий матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти загребського "Динамо". Цей поєдинок "Шахтар" також гратиме на ОСК "Металіст" в Харкові, початок о 19:55.