У США скасували супертурнір з тенісу через коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США скасували супертурнір з тенісу через коронавірус

Фото: Associated Press

Деякі спортсмени вже на це відреагували.

Престижний турнір з тенісу серії WTA Premier Mandatory в американському Індіан-Веллсі скасовано.

Про це на своїй офіційній сторінці в Twitter повідомили організатори змагань.

Причиною такого рішення став перший випадок захворювання в штаті Каліфорнія коронавірусом. Загалом, в США цією небезпечною хворобою вже заразилися 557 осіб.

  • Турнір в Індіан-Веллсі мав відбутися від 11-го до 22-го березня
  • Чинними переможцями є Домінік Тім та Бьянка Андрееску. 

Зазначимо, що на скасування турніру вже відреагували деякі тенісисти.

Рафаель Надаль: Ви, напевно, вже чули новини. Турнір в Індіан-Веллсі скасований. Ми тут і ми все ще вирішуємо, що робити далі. Дуже сумно, які події відбуваються в усьому світі через цю ситуацію. Сподіваємося, що скоро від офіційних осіб підуть рішення. Будьте здорові і бережіть себе.

Дієго Шварцман: Те, яка склалася ситуація, можна повністю зрозуміти. Що залишає бажати кращого, так це спосіб оповіщення. Слід надати більше інформації з приводу майбутніх турнірів, які проходять в тих містах, яких торкнулася епідемія.

Еліна Світоліна: Це великий шок для мене, тому що я не знала про це. Напевно, це правильне рішення. Ми бачимо, як у всьому світі люди хворіють і вмирають. Якщо вони так вирішили, значить це правильно. Потрібно з чогось починати. Найбільше питання - це турніри в Китаї, турніри в Азії, тому що там відбувається так багато змагань. Я б сказала, що це дуже бентежлива тема.

Наступна публікація