Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна стартувала на Олімпійських іграх-2018 у Пхенчхані

Відкрила "білу" Олімпіаду для України Тетяна Петрова.

Україна розпочала свій шлях на зимових Олімпійських іграх-2018, що розпочалися у південнокорейському місті Пхенчхан.

Першою відкривала змагання Тетяна Петрова, яка змагалася у фристайлі (могул). Слід зазначити, що ця Олімпіада стала для Тетяни дебютною у кар'єрі.

У першому раунді кваліфікації 24-річна спортсменка посіла 29 місце з 30 учасників. Петрова здобула 46,19 бали. Таким чином, українка не зуміла пробитися до фіналу цих змагань. Другий шанс Петрова отримає у 2-му раунді кваліфікації, яка відбудеться 11-го лютого.

Цікавий той факт, що до фіналу проходять лише перші 10 місць. Інші 20 спортсменів виступлять у другій кваліфікації, за підсумками якої до фіналу приєднаються ще 10 спортсменів. Ось, що сказала сама Петрова після свого виступу.

"Звичайно, засмучена, що не вдалося відразу потрапити у фінал. Завжди хочеться показувати ще кращий і кращий результат. Ми з тренером виконали велику роботу, пройшли непростий шлях, щоб потрапити на Олімпійські ігри. Для мене велике досягнення, що я тут і мені дуже приємно бути першою українкою в могулі на Олімпійських іграх. Сьогодні дійсно було важко впоратися з хвилюванням і психологічно вистояти. У неділю віддам всі сили, щоб виступити краще", - цитує слова Петрової офіційний сайт НОК.

Окрім фристайлу, 9-го лютого відбулися також змагання з керлінгу та з фігурного катання, де Україна участі не брала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції