Українки виграли п'ять медалей на історичному легкоатлетичному матчі Європа - США

Команда Європи перемогла у Мінську.

У Мінську (Білорусь) відбувся перший в історії легкоатлетичний матч між командами Європи та США. У рамках змагань представниці України виграли чотири нагороди: дві у стрибках у висоту, дві - у бігу та одну стрибках у довжину.

Юлія Левченко здобула "золото", показавши результат 2,02 метра. Вона випередила на 4 сантиметра співвітчизницю Ірину Геращенко, яка отримала "срібло".

Зазначимо, що для Левченко це рекордна висота у кар'єрі.

☺️♥️ #highjump #ukraine #friends #team

Публикация от Yuliia Levchenko (@levchenkou)

Ганна Рижикова виграла "золото" в забігу на 400 м з бар'єрами. Із результатом в 55.32 секунди вона випередила швейцарку Леу Шпрунгер на 0,14 сек.

Марина Бех-Романчук стала другою у стрибках у довжину з результатом 6.73м. А Ольга Ляхова виграла срібну медаль у забігу на 800м (2 хв. 04,90 сек.).

Додамо, що команда Європи стала переможницею змагань, набравши 724.50 очок. У США - 601.50.

європа-сша

Легкоатлетичний матч Європа - США відбувся вперше, до змагань були включені всі дисципліни легкої атлетики на стадіоні та змішані естафети. При цьому із програми виключили естафету 4х400м, а бігові дистанції були представлені до 3000м.

У кожній дисципліні були представлені по 4 спортсмени від Європи та США.