Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усика не змушують битися з росіянином - менеджер Лєбєдєва

Торги влаштують, щоб дізнатися плани українця щодо чемпіонського поясу.

Менеджер екс-чемпіона світу у важкій вазі Дениса Лєбедєва Вадим Корнілов прокоментував інформацію, згідно з якою WBA зобов’язала абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика захищати титул у бою з росіянином.

За словами Корнілова, організація торгів не означає, що бій відбудеться. Менеджер вважає, що WBA всього лише хоче зрозуміти наміри Усика щодо чемпіонського титулу, яким він володіє.

"WBA не санкціонувала бій Усика з Лебедєвим, вона санкціонувала торги. Ніхто не змушує Усика битися з Лєбєдєвим, але WBA ставить йому питання: ти будеш захищати титул? Якщо так, то бийся з Денисом, якщо ні, то залишай пояс вакантним.

У команді Усика ж говорили, що збираються підніматися в надважку вагу, але пояс поки не залишають. Важливо дізнатися їхні наміри: раптом вони хочуть піти у надважку вагу на один бій, але пояс в крузервейті поки притримати? Або раптом вони взагалі передумали і зараз погодяться на торги?

Саме, щоб зрозуміти наміри команди Усика WBA задумала це все. Давайте дочекаємося відповіді менеджерів українця, а тоді будемо міркувати, наскільки реальний бій з Денисом. Ми самі вже два місяці перебуваємо в невіданні і чекаємо розвитку ситуації", - цитує Корнілова Спорт-Експрес.

Нагадаємо, дебют Усика у надважкій вазі заплановано на 18 травня в Чикаго. Суперник поки невідомий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції