Збірна Аргентини створила приголомшливий камбек проти Німеччини

Хоча самі "альбіселесте" пропустили два голи за шість хвилин.

Збірна Аргентини в товариському матчі зіграла внічию проти Німеччини з рахунком 2:2.

Підопічні Ліонеля Скалоні опинилися в скрутному становищі після 22 хвилин гри, коли "Бундестім" двічі відзначилися в сітці їхній воріт.

На 15 хвилині відкрив рахунок у матчі Серж Гнабрі, який цього сезону демонструє просто фантастичну форму в мюнхенській "Баварії". 24-річний вінгер німців вдало зіграв на випередженні після прострілу з правого флангу та з близької відстані пробив голкіпера суперника.

За сім хвилин команда Йоахіма Льова подвоїла свою перевагу на табло - 20-річний Кай Хавертц без проблем переграв воротаря після розрізної передачі від усе того ж Гнабрі.

У другій половині протистояння "альбіселесте" зібралися та зуміли гідно відповісти опоненту. На 66 хвилині Лукас Аларіо неймовірним ударом головою після навісу від Маркоса Акуньї з лівого флангу скоротив відставання своєї команди до мінімуму.

Крапку в грі поставив Лукас Окампос. 25-річний футболіст "Севільї" ударом з меж штрафного застав голкіпера господарів зненацька та зробив рахунок на табло 2:2, який протримався до фінального свистка. Зазначимо, що в моменті з цим голом неймовірний прохід здійснив Аларіо, саме він і виступив у ролі асистента на Окампоса.

Участь у цій дуелі не зміг взяти лідер аргентинської команди Ліонель Мессі. 32-річний форвард продовжує відбувати покарання через свої слова під час Кубка Америки-2019.

• Наступний матч збірна Німеччини проведе 13 жовтня, коли в рамках 8-го туру відбору до Чемпіонату Європи зустрінеться на виїзді з Естонією. Після п'яти ігор в активі команди Льова 12 очок та перша сходинка в турнірній таблиці.
  • Аргентина того ж дня проведе ще один контрольний спаринг. Цього разу, суперником "альбіселесте" буде Еквадор.