Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ: Росії заборонили брати участь у Чемпіонаті світу-2022

Офіційного підтвердження рішення поки немає.

Збірну Росії з футболу не допустять до участі у Чемпіонаті світу-2022 в Катарі. Про це повідомляє арабський телеканал beIN SPORTS з посиланням на джерело у Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA).

"Міжнародне антидопінгове агентство повідомляє Росії про заборону участі в Чемпіонаті світу з футболу 2022 року в Катарі", - йдеться у Twitter телеканалу.

Подробиці не повідомляються. Офіційного підтвердження наразі ні WADA, ні ФІФА не давали.

Раніше повідомлялося, що збірна Росії не зможе виступити на Чемпіонаті світу-2022 під своїм прапором.

"Якщо вони кваліфікуються, то команда, що представляє Росію, не може брати участь, але... вони можуть подати заявку на участь на нейтральній основі, а не як представники Росії"
Джонатан Тейлор, голова комітету WADA з відповідності

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

9 грудня 2019 року виконком WADA затвердив рекомендації комітету з відповідності і дискваліфікував Росію від великих спортивних змагань на 4 роки.

Серед них - Олімпійські ігри-2020 (Токіо), Олімпійські ігри-2022 (Пекін), Чемпіонат світу-2022 (Катар), Універсіада-2021, Універсіада-2023.

  • "бан" не поширюється на Євро-2020. Оскільки УЄФА не перебуває в списку організацій, які підписали антидопінговий кодекс WADA.
  • Участь у змаганнях можуть взяти "чисті" спортсмени під нейтральним прапором.

Причиною дискваліфікації Росії стало те, що в переданих даних Московської лабораторії WADA виявила маніпуляції з допінг-пробами російських спортсменів. Частина з них була видалена.

Повторна перевірка підозрілих проб і доступ до бази даних Московської антидопінгової лабораторії були обов'язковими умовами відновлення РУСАДА.

Залиште свій коментар

Вибір редакції