15-річного підлітка в ОАЕ засудили до 3 років колонії за поцілунки

15-річного підлітка в ОАЕ засудили до 3 років колонії за поцілунки

В ОАЕ дуже суворо дотримуються законів шаріату

Поцілунки 15-річного хлопця та 13-річних дівчат в ОАЕ визнали "сексуальними домаганнями" і "розпусними діями".

15-річний хлопець з емірату Абу-Дабі був засуджений до трьох років позбавлення волі у колонії для неповнолітніх за те, що поцілував сестер-близнючок.

Зі скаргою до поліції звернувся батько 13-річних дівчат. Справа дійшла до суду, який оцінив поведінку хлопчика як "сексуальні домагання" і "розпусні дії" і засудив його до в'язниці.

Підсудному також інкримінувалося незаконне проникнення на чужу територію, проте це звинувачення було знято після того, як дівчата повідомили, що впустили його в будинок добровільно.

Під час слухань хлопчик зізнався, що неодноразово бував у цьому будинку на запрошення господинь, які охоче дозволяли йому цілувати себе.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, судді також винесли ухвалу щодо поведінки дівчаток. Їхнім батькам рекомендовано вжити щодо них дисциплінарних заходів.

Як відомо, в Об'єднаних Арабських Еміратах дуже суворо дотримуються закони шаріату. Там заборонено позашлюбний секс, гомосексуальні зв'язки і проституція. Покарання може бути дуже суворим. Навіть публічні прояви любовних стосунків, такі як обійми або поцілунки, вважаються порушенням моральних норм і можуть каратися штрафом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація