Американка втратила роботу, бо кашляла на відвідувачів супермаркету

Американка втратила роботу, бо кашляла на відвідувачів супермаркету

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американка втратила роботу, бо кашляла на відвідувачів супермаркету

Скріншот відео

Жінка називала тих, хто одягає маски “вівцями”.

Відвідувачка супермаркету в місті Лінкольн (штат Небраска, США) у відповідь на прохання покупців одягнути маску почала демонстративно кашляти. Відео цього інциденту зібрало у Twitter мільйони переглядів, після чого жінку звільнили з роботи.

Про це повідомляє видання Insider.

Опубліковане в Мережі відео, на якому жінка у супермаркеті почала кашляти на людей, пояснюючи це тим, що вона не хвора, а лише має алергію, викликало хвилю обурення. 

На прохання інших покупців триматися від них подалі відвідувачка продовжувала кашляти та дражнити їх словами: “Це так мило, як ви боїтеся”. Окрім того, жінка називала тих, хто одягає маски “вівцями”.

Журналісти з’ясували, що неадекватна відвідувачка супермаркету працює в німецькій компанії SAP в Аризоні, і звернулися за коментарями до роботодавця. У компанії повідомили, що серйозно поставилися до цього інциденту зі своєю співробітницею, а згодом опублікували інформацію про те, що особу, яка так “прославилася” у Мережі, було звільнено.

Нагадаємо, раніше у США помер від коронавірусу теле- і радіоведучий Дік Фаррел, який закликав своїх слухачів не вакцинуватися від COVID-19.

Наступна публікація