Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише через кілька днів він збирався подарувати обручку коханій.

25-річний американський бодибілдер Сем Стендервік помер за кілька днів до того, як збирався освідчитись своїй 22-річній дівчині Кім Фішер, повідомляє The Sun.

Як розповів вбитий горем батько хлопця, напередодні смерті у нього спостерігалося прискорене серцебиття. Мати радила записатися на прийом до лікаря, однак Сем сказав, що летить з друзями до Ліверпуля і сходить на консультацію через тиждень. Наступного ранку сім'я не змогла до нього додзвонитися. А менеджер готелю відповів, що наразі на території працює поліція у зв'язку з серйозним інцидентом. З'ясувалося, що напередодні ввечері Сем повернувся з прогулянки з друзями і ліг спати. А під ранок його серце перестало битися. У готельному номері трохи пізніше була знайдена обручка, за допомогою якого Сем збирався освідчитися своїй дівчині.

Трапилося нещастя ще 17 грудня минулого року. Перший час члени сім'ї не знаходили собі місця і гадали, що могло стати причиною смерті абсолютно здорового зовні хлопця, схибленого на здоровому харчуванні та способі життя. Однак з висновку судмедексперта випливає, що причиною передчасної смерті стало 70% блокування коронарної артерії, що найчастіше спостерігається у людей з серйозними захворюваннями серця. У зв'язку з цим сім'я загиблого створила Фонд пам'яті Сема Стендервіка, вже зібравшого 20 000 фунтів стерлінгів для скринінгів жителів північного Уельсу, які повинні допомогти людям у запобіганні подібних випадків.

Правда, не зовсім зрозуміло, чому інформація про смерть Сема замовчувалася майже рік і багато авторитетних західних ЗМІ повідомили про цей інцидент лише напередодні, 2 жовтня.

Нагадаємо, що бодибілдингом захоплюється все більше людей у всьому світі. Так, у мережі є безліч популярних блогів прихильників ЗСЖ, серед яких і 25-річна модель Джина Хант. Вона стала популярною завдяки своїм незвичайним тренуванням. Тендітна, на перший погляд, дівчина легко зрушує з місця машини і викладає це на своїх сторінках у соцмережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції