Американський медик вважає, що вірус Зіка передається від матері до дитини

Медики в ряді лабораторіях світу працюють над створенням успішної вакцини проти Зіка.

Директор центрів по контролю і профілактиці захворювань США Том Фріден заявив в американському конгресі, що у нього на руках - найсильніші свідчення зв'язку вірусу Зіка з дефектами мозку у немовлят.

За словами Фріден, дослідження, проведені над двома немовлятами з аномально маленьким головним мозком, які померли незабаром після народження, показали, що вірус передався їм від матерів.

При цьому вчений підкреслив, що зв'язок між вірусом і порушеннями діяльності мозку немовлят поки ще повністю не доведений.

Зараз медики в ряді лабораторій світу борються над створенням успішної вакцини проти Зіка.

Нагадаємо, потрапивши в 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, вірус Зіка дуже швидко поширився по материку. Зараження відбувається через укуси комарів. До того ж у США зафіксували перший випадок передачі вірусу Зіка від людини до людини статевим шляхом.

У ВООЗ наголосили, що вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії. Вакцини для профілактики або лікування вірусу не існує. Сама хвороба викликає невелике підвищення температури і висип.

27 січня в США повідомили, що вірус був зафіксований у дорослого жителя Вірджинії, який виїжджав за межі країни, а також у жителя штату Арканзас.

Найбільше спалахи захворювання були зареєстровані в Азії, Африці, Південній і Північній Америці, Тихоокеанському регіоні. Вірус проник також в кілька країн Європи, крім Німеччини, це - Швейцарія, Данія Швеція, Великобританія, Португалія і Нідерланди.

вірус Мови

Страшна недуга крокує планетою. Вчені показали, як виглядає небезпечний вірус Зіка

ВідеоВірус Зіка вже у Китаї

Страшна недуга крокує планетою. Вчені показали, як виглядає небезпечний вірус Зіка

ВідеоВірус Зіка вже у Китаї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: