Атака стихії: у США сильний ураган "Майкл" забрав перше життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уздовж Атлантичного узбережжя США штормові попередження оголошені для штатів Північна і Південна Кароліна включно.

Щонайменше одна людина загинула в результаті урагану "Майкл", - повідомляє газета The Guardian.

За даними газети, причиною смерті жителя округу Гедсден стало дерево, яке впало. 

У середу урагану "Майкл" була присвоєна четверта категорія, після чого він атакував штат Флорида зі швидкістю вітру близько 70 м/с.

Для Флориди "Майкл" став найпотужнішим ураганом, які досягли північно-західного узбережжя штату за всю історію спостережень - з 1851 року. У 2005 році до цієї частини Флориди дістався ураган "Денніс", ставився на той момент до третьої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Фотогалерея В очікуванні на шторм "Майкл" (8 фото)

Уздовж Атлантичного узбережжя США штормові попередження оголошені для штатів Північна і Південна Кароліна включно. Морські порти регіону закриті, хвилі в Мексиканській затоці досягають 8,5 м. Скасовано понад 230 авіарейсів.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про введення режиму надзвичайного стану у Флориді через наближення урагану. У Білому домі повідомили, що заходи, які будуть прийматися у зв'язку з загрозою буревію "Майкл", будуть спрямовані на забезпечення безпеки приватних осіб та державної власності, а також проти наслідків стихії.

ВідеоНа південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Американський штат Флорида готується до чергового удару стихії. На південно-східне узбережжя Сполучених Штатів насувається надпотужний ураган "Майкл". Дональд Трамп оголосив у штаті режим надзвичайного лиха. Циклон супроводжується поривчастими вітрами швидкістю 210 кілометрів на годину. Близько ста двадцяти тисяч жителів отримали вказівку про негайну евакуацію. 

На південно-східне узбережжя США насувається надпотужний ураган "Майкл"

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що ураган "Майкл" став потужнішим і несе "серйозну загрозу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції