Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрія призупинила дію Шенгенської угоди через мігрантів

Прикордонники будуть перевіряти документи усіх, хто перетинає австрійський кордон.

Австрія тимчасово призупинила дію Шенгенської угоди через міграційну кризу.

Про це заявив канцлер країни Вернер Файман, передає Російська служба Бі-бі-сі.

За його словами, в рамках боротьби з кризою прикордонники будуть перевіряти документи у всіх, хто перетинає кордон Австрії. Через кордон будуть пропускати лише тих біженців, у яких є формальне право запросити у країні політичний притулок. Інших Австрія не прийме і відправить назад.

Вернер Файман вважає, що нехтування проблемою міграції серйозно загрожує існуванню Шенгену. На його думку, зберегти Шенгенську зону можна тільки в тому випадку, якщо абсолютно всі члени Євросоюзу відповідально будуть охороняти свої зовнішні кордони і не допустять проникнення в ЄС тих, кому не належить притулок.

Фотогалерея Сотні мігрантів прорвали кордон поліції і рушили у бік Будапешта (9 фото)

Нагадаємо, через міграційну кризу і зростання терористичної загрози в Європі Люксембург офіційно ініціював скасування Шенгену на два роки.

16 грудня 2015 року Єврокомісія схвалила пакет заходів щодо змін принципів функціонування зовнішніх кордонів ЄС. Ключовим є рішення про створення спільної прикордонної служби берегової охорони, в якій будуть приймати участь всі члени організації.

Також передбачається запровадження систематичної перевірки баз даних всіх осіб, які перетинають кордони Євросоюзу в обидві сторони.

Відео Єврокомісія намагається зберегти шенген

Залиште свій коментар

Вибір редакції