Байден призначив очільника своєї адміністрації в Білому домі

Байден призначив очільника своєї адміністрації в Білому домі

Фото: Associated Press

У 2014 році він очолював команду реагування на пов'язану з вірусом Ебола кризу.

У середу, 11 листопада, оголошений переможцем президентських виборів у США 2020 Джо Байден призначив Рональда Клейна новим очільником апарату Білого дому. 

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що Клейна вважали одним із найбільш ймовірних кандидатів на цю посаду. За часів президентства Білла Клінтона він був керівником адміністрації віцепрезидента Альберта Ґора.

"Рон був для мене безцінним протягом багатьох років, коли ми працювали разом, зокрема, коли ми врятували американську економіку від одного з найгірших спадів в нашій історії в 2009 році, а пізніше подолали страшну надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я в 2014 році", - сказав Байден.

Як пише видання, у 2014 році, за призначенням тодішнього американського президента Барака Обами, він очолював команду реагування на пов'язану з вірусом Ебола кризу, тоді як під час цьогорічної виборчої кампанії - представляв команду Байдена як відповідальний за реагування на пандемію COVID-19.

Сам Клейн вже прокоментував своє призначення у Twitter, написавши слова подяки.

"Його глибокий, різноплановий досвід та здатність працювати з людьми в усьому політичному спектрі - це саме те, що мені потрібно в керівництві апарату Білого дому, коли ми стикаємося з моментом кризи та знову зближуємо нашу країну", - додав Байден. 

Як повідомлялося, Дональд Трамп продовжує не визнавати своєї поразки на виборах президента в США. Він запевняє, що виборців надурили одразу в кількох штатах. 

Тим часом Джо Байдена ще не затвердили новообраним президентом. Нині команда кандидата розглядає можливість позову проти Управління загальних служб, працівники якого відповідають за перехідний період і передачу повноважень президента його новообраному наступнику. 

Байден вважає "ганьбою" відмову чинного очільника США визнати поразку на президентських виборах. Водночас кандидат запевняє, що його не зупинять ні заяви Трампа, ні перешкоди з боку адміністрації чинного президента.

А про те, чи передасть Трамп мирно владу, чому його кадри зарано списувати з рахунків, та до чого готуватися союзникам і ворогам Америки - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Битва за результат: свідок у справі фальсифікацій на виборах у США відмовився від своїх тверджень

Битва за результат: свідок у справі фальсифікацій на виборах у США відмовився від своїх тверджень

Повʼязані теми:

Наступна публікація