Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь будуть "пробувати на зуб". Лукашенко спророкував важкі роки для країни

За словами білоруського лідера, Білорусь повинна відстояти свою незалежність.

Найближчі роки для Білорусі будуть непростими, бо незалежність країни будуть "пробувати на зуб".

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє БЕЛТА.

"Рік буде різним для всіх: для когось легким, для когось важким. Але наважуся точно сказати, що для нашої країни, для нашого народу не тільки 2019, але і 2020 рік буде непростим. Це непрості роки, тому що, скажу відверто, ці два роки нас будуть дуже сильно "пробувати на зуб", на предмет того, чи гідні ми, якщо конкретизувати, тієї незалежності, про яку ми завжди і всюди говоримо", - наголосив він.

За словами Лукашенка, Білорусь повинна бути готовою відповісти на це запитання.

"Я абсолютно переконаний, що ми знайдемо гідну відповідь. У спорті рік теж особливий, я про це говорив. Тому рік буде непростим, але дуже цікавим, як хтось із журналістів недавно сказав", - додав білоруський президент.

Нагадаємо, раніше Лукашенко натякнув на втрату Росією союзника в особі Білорусі, поклавши відповідальність за це на Кремль.

Перед цим Лукашенко назвав розмови щодо майбутнього приєднання Білорусі до Росії такими, що не відповідають дійсності і є "притягнутими за вуха". Білоруський лідер нагадав, що колись Росія відмовилася створити союзну державу зі спільною конституцією, валютою тощо. Він додав, що союз може базуватися тільки на рівних правах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції