Бойовики ІД стратили 20 своїх соратників за спробу дезертирства

Після короткого допиту шаріатський суд вирішив обезголовити дезертирів.

Бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава" показово стратили 20 своїх соратників за спробу дезертирства в іракському місті Мосул.

Дезертири були затримані на контрольно-пропускному пункті ІД в околицях Мосула. Після того як було встановлено, що бойовики покинули свої позиції, їх віддали в шаріатський суд. Після короткого допиту шаріатський суд вирішив обезголовити дезертирів за звинуваченням у державній зраді. Терористи, як стверджується, були обезголовлені в центрі Мосула на очах у сотень людей, переважно, бойовиків ІД.

Кара "викликала паніку серед членів угруповання".

2 грудня 2015 року бойовики ІД поширили відео, на якому була знята кара росіянина Магомеда Хасіева. Терористи звинувачували його в шпигунстві.

Додамо, що раніше у січні 2015 року "Ісламська держава" вже показувала зізнання нібито російських шпигунів. Відео виглядало, наче посереднній телесеріал з зізнаннями двох агентів, яких раніше завербувала російська розвідка.

Зауважимо, що США відправляють до Іраку спецназ для боротьби з "Ісламським державою".

Нагадаємо, що організація "Ісламська держава" влітку 2014 року захопила частину території Сирії та Іраку й проголосила там халіфат. За ІД воюють вихідці з різних країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: