"Це надихає": Тіллерсон заявив про надзвичайний прогрес над реформами в Україні

Держсекретар США впевнений, що Україна і далі буде виконувати свої зобов'язання перед МВФ.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що задоволений прогресом України у впровадженні реформ. 

Про це він сказав у Києві на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком. 

Він розповів, що під час переговорів з Порошенком відбулися корисні обміни думками щодо економічних реформ в Україні. 

"Я хочу визнати надзвичайний прогрес, якого було досягнуто українським урядом у реформі впродовж останніх трьох років, і це є також очевидним в економічних реформах, що на мою думку є доволі надихаючим", – заявив Тіллерсон. 

"Я знаю, що ще доведеться багато зробити, і я знаю, що ви налаштовані продовжувати ці реформи, щоби зміцнити українську безпеку, а також економічні показники", - заявив Тіллерсон.

Тіллерсон також переконаний у прихильності України виконувати вимоги Міжнародного валютного фонду у процесі здійснення реформ.

"Я знаю, що Україна налаштована виконувати свої зобов'язання перед МВФ, включаючи пенсійну реформу, земельну реформу, приватизацію державних підприємств та покращити корпоративне управління", – заявив Тіллерсон.

"І ми докладно поговорили про необхідні кроки, щоби зробити Україну дуже привабливою країною для прямих іноземних інвестицій. І я знаю, що ви налаштовані покращити цю ситуацію", – заявив він.
 
Нагадаємо, Рекс Тіллерсон прибув до Києва вранці 9 липня, його зустріли традиційним хлібом-сіллю. Разом з Тіллерсоном до України прибув і нещодавно призначений спецпредставник Департаменту США з України Курт Волкер. Він тут також разом з делегацією. 

Цього ж дня Порошенко має провести зустріч і з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. Із ним уже зустрівся український прем'єр Володимир Гройсман.

Залиште свій коментар