"Дельта" упевнено крокує світом: штам виявили вже у 111 країнах

"Дельта" упевнено крокує світом: штам виявили вже у 111 країнах

Фото: Associated Press

За останній тиждень спостерігалося збільшення кількості нових випадків коронавірусу у світі.

Штам "Дельта", який вперше виявили в Індії, зафіксований, щонайменше, в 111 країнах і територіях.

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Статистика щодо інших штамів коронавірусу у світі має такий вигляд: варіант B.1.1.7, який вийшов із Великої Британії і який ВООЗ класифікує як "Альфа", зафіксували в 178 країнах і територіях; варіант "Бета" (B.1.351) з Південної Африки - в 123 країнах і територіях; варіант "Гамма" (P.1) з Бразилії - в 75.

У ВООЗ повідомляють, що за останній тиждень (5 - 11 липня) спостерігалося збільшення кількості нових випадків коронавірусу у світі на 10% порівняно з попереднім тижнем. Число захворілих склало 2 996 465. У всьому світі захворюваність на COVID-19 зростала, в середньому, щодня повідомлялося про понад 400 тис. випадків порівняно з 370 тис. за попередній тиждень. Кількість смертей збільшилася на 3% і склала 55 830.

Також цього тижня всі регіони, за винятком Північної та Південної Америки, зафіксували зростання захворюваності на коронавірус. 

Африканський регіон мав найменший відсоток приросту захворюваності.

Найбільше нових випадків захворювання за минулий тиждень зареєстровано в Бразилії (333 030); Індії (291 789); Індонезії (243 119), Великій Британії (210 277), Колумбії (174 320).

Регіон Південно-Східної Азії також зафіксував значне збільшення кількості смертей. Регіон Північної та Південної Америки повідомив про зменшення кількості смертей на 11%.

Нагадаємо:

  • Нову хвилю COVID-19 в Україні можна очікувати вже цього місяця, а кількість смертей від коронавірусу вже у вересні може сягнути від 54 тисяч до 70 тисяч.
  • Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в Україні з’явилися нові підозри щодо зараження людей небезпечним штамом "Дельта". Проте точна кількість таких хворих невідома.

Що українцям треба знати про штам "Дельта"

Що українцям треба знати про штам "Дельта"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація