Дональд Трамп опинився в епіцентрі бізнес-скандалу

На президента вперше позиватимуться держчиновники.

Генеральні прокурори американського штату Меріленд Брайан Фрош та округу Колумбія Карл Рейсін мають намір у понеділок, 12 червня, подати позов проти президента США Дональда Трампа

Про це інформує "ВВС Україна".

Звинувачення ґрунтуються на порушенні антикорупційного законодавства. За словами позивачів, іноземні інвестиції в бізнес Трампа суперечать конституції держави, зокрема "положенню про винагороди". Вони накладають заборону щодо чиновників на отримання різноманітніх бонусів від іноземних урядів.

Президент США зберіг за собою права бізнес-власності після перемоги у президентських перегонах, але, за словами Трампа, його активами керують сини задля уникнення конфлікту інтересів.

Прокурори вважають, що Трамп не виконав обіцянку триматися осторонь бізнесу, адже його син Ерік повідомив, що президент регулярно отримує інформацію про фінансові справи своєї компанії.

Позивачі вточнили, що вимагатимуть копії особистих податкових декларацій Трампа. У такий спосіб вони прагнуть оцінити масштаб його торговельних операцій на зовнішньому ринку.

Рейсін і Фрош сподіваються, що справа опиниться у Верховному суді.

Раніше повідомлялося, що адвокати президента США Дональда Трампа позиватимуться проти колишнього директора ФБР Джеймса Комі. Приводом до цього стали скандальні висловлювання Комі на слуханнях у конгресі та його незаконна передача для публікації власних записів щодо зустрічей з Трампом. 

ВідеоЕкс-директор ФБР США звинуватив Трампа у брехні, тиску і втручанні у його роботу

Залиште свій коментар