Донька скандального Пола Манафорта вирішила змінити прізвище

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона хоче дистанціюватись від батька, якого визнали винним у багатьох злочинах.

Донька колишнього піарника Віктора Януковича та екс-очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта вирішила змінити своє прізвище.

Про це вона розповіла виданню New York Post.

36-річна Джессіка Манафорт подала документи на зміну свого прізвища на Бонд - це дівоче прізвище її матері. Жінка вважає, що нове ім'я більше пасуватиме її професії (вона є  незалежним виробником фільмів).

Джессіка сказала, що зміна прізвища проводиться "з метою відокремлення мене та моєї роботи від громадського уявлення, яке не має нічого спільного з тим, якою я є особою".

ВідеоДонька Манафорта подала позов на зміну прізвища

Донька колишнього піарника Януковича та екс-керівника виборчого штабу Трампа подала позов на зміну прізвища. Джессіка Манафорт хоче аби її офіційно називали за дошлюбним прізвищем її матері - Бонд. 36-ти річна жінка вважає, що саме Джесіка Бонд краще пасує її особистості та професії кінорежисера. Джесіка також зазначає, що таким чином хоче відокремити свою роботу від асоціацій з розслідуванням проти її батька. 

Донька Манафорта подала позов на зміну прізвища

Нагадаємо, колишнього радника Віктора Януковича та екс-голову передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта визнали винним у восьми з 18 звинувачень, які йому висувалися. Звинувачення стосуються п'яти випадків податкових шахрайств, одного випадку недекларування іноземних банківських рахунків та двох випадків банківських шахрайств. Йому загрожує десятки років у в'язниці. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції