Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє британських депутатів дали поштовх для повторного референдуму щодо членства Великобританії у ЄС

Вони сподіваються зібрати більше сотні підписів законодавців і розпочати серйозну дискусію.

Двоє британських депутатів на законодавчому рівні дали поштовх до повторного референдуму щодо членства Великобританії у ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

Депутат від опозиційної Робітничої партії Жерент Дейвіс у своєму офіційному зверненні до парламенту заявляє, що британці мають висловити свою згоду із умовами виходу країни з ЄС. Якщо вони будуть невдоволені цими умовами, то мають право вимагати, аби Об'єднане Королівство залишалося членом Євросоюзу.

Своєю чергою Джонатан Едвардс з націоналістичної валлійської партії Плайд Кімру зауважив, що майже 4 млн британців підтримали петицію щодо проведення повторного референдуму.

Офіційне повідомлення не має формальної сили для оголошення другого плебісциту, але передбачає процедуру збору підписів законодавців для винесення питання на обговорення.

Жерент Дейвіс очікує зібрати більше сотні підписів депутатів. На його переконання, цього буде достатньо для початку серйозної дискусії.

Відео Британці хочуть провести повторний референдум щодо членства в ЄС

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У той же час петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції