Ердоган звинуватив Захід в озброюванні всіх терористів на Близькому Сході

Дата публікації
Ердоган звинуватив Захід в озброюванні всіх терористів на Близькому Сході

Reuters

Президент Туреччини заявив, що Анкара має відповідні докази.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на тлі конфлікту з Нідерландами заявив, що Захід підтримує тероризм на Близькому Сході шляхом озброєння бойовиків.

Про це повідомляє Анадолу.

Так, Ердоган заявив, що Анкара має документальні свідчення поставок зброї та фото, на яких видно, в чию форму одягнені терористи.

"Вороги Анкари слабшають у міру посилення Туреччини. Захід озброює всіх терористів на Близькому Сході. Незважаючи на те, що Захід все ще заперечує цей факт, у Анкари є документальні свідчення поставок зброї. Є і фотографії, на яких терористи одягнені в уніформу, зроблену в цих країнах. Кого ви обманюєте? Нам добре відома ваша суть", — заявив Ердоган.

Нагадаємо, обурений видворенням турецьких міністрів з Нідерландів, які мали підтримувати там кампанію серед місцевих турків щодо референдуму про конституційну реформу в Туреччині 16 квітня, президент Ердоган заявив, що Нідерланди за це "заплатять". При цьому він кількаразово наголосив на фашизмі і нацизмі Європи.

Натомість прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що з такою ситуацією ніколи не мав справи, але виступає за деескалацію конфлікту.

Відзначимо, що за два дні, а саме 15 березня, в Нідерландах мають відбутися парламентські вибори, на яких на тлі такого конфлікту перемогу можуть отримати противники Рютте, а саме євроскептики.

Турецький президент назвав нідерландців "пережитками нацизму і фашистами"

Турецький президент назвав нідерландців "пережитками нацизму і фашистами"

Наступна публікація