Генсек НАТО занепокєний присутністю РФ в Середземномор'ї

НАТО збільшить присутність авіації і флоту біля кордонів Сирії і у східному Середземномор'ї.

Генсек НАТО Йенс Столтенберг висловив стурбованість через активізацію Росії в східному Середземномор'ї.

Столтенберг поклав на Росію відповідальність за зростання числа біженців з Сирії в Європу.

"Російська військова діяльність підсилила гуманітарну кризу і підштовхнула велику кількість людей до кордонів Туреччини. Вона також привела до порушень повітряного простору Туреччини", — додав він.

НАТО, повідомив Столтенберг, збільшить присутність авіації і флоту біля кордонів Сирії і в східному Середземномор'ї для активізації розвідувальної діяльності та для підтримки Туреччини.

"Ми стикаємося з серйозними викликами нашої безпеки з півдня, і Туреччина знаходиться на передньому краї. НАТО стоїть пліч-о-пліч з одним із своїх членів — Туреччиною. Ми прийняли рішення наростити зусилля альянсу щодо збору розвідувальної інформації в Сирії. Альянс збільшить кількість своїх польотів літаків далекого радіолокаційного виявлення для моніторингу ситуації і наростить свою морську та повітряну присутність у східному Середземномор'ї", - заявив Столтенберг.

Нагадаємо, що Росія розширює територію настання і використовує більш важкої техніки.

Про це заявив головнокомандувач силами Альянсу в Європі Філліп Бридлав.

Нагадаємо, що Бридлав звернув увагу на необхідність надання американської допомоги для України, в тому числі летального і нелетальної, а також проведення навчань для посилення її оборонних можливостей. Бридлав нагадав, що надав свої рекомендації з цього питання до адміністрації США. У той же час генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: