Глава адміністрації Гонконгу заборонила носити маски під час демонстрацій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітингувальники вийшли на нові протести.

Тисячі протестувальників вийшли у центр Гонконгу та кілька мікрорайонів, щоб висловити протести проти нової заборони носити маски під час демонстрацій.

ПРо це повідомляє Al Jazeera.

Посилаючись на розпорядження щодо питань надзвичайних ситуацій колоніальної епохи, глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам обійшла незалежний законодавчий орган території, щоб застосувати заборону в п'ятницю після півночі.

"Як відповідальний уряд, ми зобов'язані використовувати всі доступні засоби", - сказав Лам. "Рішення про посилання на цей указ важке, але також необхідне. Усе – для суспільного блага". 

Мітингувальники у відповідь вийшли на акцію протесту. Щоб розігнати натовп, поліція застосувала сльозогінний газ.

Нагадаємо, вже чотири місяці сотні тисяч жителів Гонконгу виходять на масові демонстрації. Їх спричинив намір влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади до материкового Китаю. За даними організаторів, в акціях брали участь понад мільйон людей. Це були найбільші протести в Гонконзі, відколи ця колишня британська колонія була передана Китаю 1997 року.

15 червня глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила, що розгляд законопроєкту про екстрадицію до КНР призупинений на невизначений термін. Однак протести не вщухли - мітингарі вимагають остаточної відмови від цього закону, відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій.

Під час сутичок у липні 24 людини були травмовані, двоє з них потрапили до лікарні з важкими травмами. Під час акції поліція затримала 13 людей.

11 серпня повідомлялося, що у Гонконгу під час антиурядових протестів продовжилися сутички поліції з мітингарями. Мітинги відбулися одразу в трьох районах Гонконгу. В одному з них протестувальники кидали у правоохоронців каміння та інші предмети.

Відео Поліція Гонконгу вперше застосувала бойову зброю проти демонстрантів

Повідомляють про щонайменше два кульових поранення під час протестів. Тисячі мітингувальників вийшли на вулиці Гонконгу у день, коли комуністичний Китай святкує 70-річчя. У Пекіні на честь ювілею провели найбільший в історії країни військовий парад.  

Поліція Гонконгу вперше застосувала бойову зброю проти демонстрантів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції