Історія про п'яного серба, що вбив у Єгипті акулу, виявилася жартом

Історія про п'яного серба, що вбив у Єгипті акулу, виявилася жартом

Ілюстрація

"Новина", яка поширювалась Інтернетом, стала обростати новими дивовижними подробицями.

 Історія про п'яного серба Драгана Стевіча, який, стрибнувши з трампліна в Шарм еш-Шейху, вбив власним задом акулу, виявилась жартом. Як повідомляється, вперше вона з'явилася на сербському гумористичному сайті njuz.net .

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громадянин Сербії Драган Стевіч сильно напився під час вечірки в Шарм-еш-Шейху. Він виліз на високий трамплін і стрибнув у воду, але витончений стрибок йому не вдався: серб задом приземлився на голову акули, вбивши її.

"Новина" про вбиту акулу і нетверезого серба отримала широке поширення після того, як 16 грудня по-англійськи була викладена македонським агентством MINA, а 19 грудня - передрукована сайтом газети New York Post.

Цікаво, що у міру появи нових публікацій різними мовами ця історія обростала новими дивовижними подробицями. Зокрема, в окремих статтях з посиланням на "достовірні джерела" наводилися переконливі докази того, що Драган Стевіч вбив задом не білу акулу-людожера, а рибу-молот.

Автори історії з редакції njuz.net врешті-реш не втримали: у понеділок, 20 грудня, на сайті було опубліковано продовження неймовірних пригод Драгана.

"Власний кореспондент" видання в Шарм еш-Шейху та Нью-Йорку Ненад Мілославлевіч (повний тезка відомого сербського співака) пише про те, що Стівен Спілберг, Том Хенкс і компанія HBO задумали зняти серіал "Випадкові герої" з шести епізодів про "подвиг Стевіча ", за участю самого Драгана та його друга Мілована Убірапа (від його імені викладалася історія героїчного стрибка).

У цьому "напівхудожньому, напівдокументальному" серіалі, нібито, повинно було йтись про дивовижні пригоди друзів, які у часи Другої світової війни опинилися в Тихому океані.

Автор новини повідомив, що Спілберг, прочитавши в газеті New York Post про "п'яного серба", що убив небезпечного морського монстра на єгипетському курорті, заявив порталу TMZ.com, що вирішив кинути всі справи і терміново взятися за зйомки нового серіалу.

Далі наводився коментар Стевіча, який все ще не протверезів, але казав, що для нього велика честь попрацювати разом зі Спілбергом.

Зазначимо, що приводом для жарта про акулу-людожера стали цілком реальні напади акул на туристів у Єгипті. У результаті нападів постраждали кілька туристів з Росії та України, туристка з Німеччини в результаті нападу акули загинула.

Читайте також:

У Єгипті турист випадково вбив акулу-людожерку, придавивши її своїм задом

Росіянин відбився від акули: я бив її правою рукою, поки вона жувала ліву

Єгипет запідозрив, що кровожерливих акул підіслали з Ізраїлю

Повʼязані теми:

Наступна публікація